4. prosince 2011

přivítání

dnes ještě Troskotovice ve 14 hodin

večer po krátkém nešporu v Kruhu Robi Mahel – o biblické hoře Araratu. Zveme všechny.

Včera odpoledne byla zde v kostele svatba: Vilma Kotrncová si brala Zdeňka Dyka. Slyšeli před požehnáním kázání na text Velepísně lásky – 1.korintským 13

Sbírka minulé neděle (dopoledne) byla určena pro seniorátní střediska Diakonie; činila 4.243,-

Odpolední Dárkování vyneslo 26.060,-Kč. Obě sumy svědčí o vaší velkorysé ochotě a obětavosti podpořit potřebné. Velmi, velmi děkujeme všem.

V příštím týdnu:

v úterý v 19°° staršovstvo

ve středu ve 13.30 seniorky

ve 14.45 starší děti

v 17°° biblická hodina v Bohuticích

ve čtvrtek v 17°° biblická hodina dospělých na faře, čteme epištolu Židům

v pátek ve 13°° mladší děti

v 17°° zkouška vánoční hry na faře

v 19°° zpěv v Kruhu

Příští neděle 11.12. je třetí adventní, bohoslužby budou jako obvykle v Miroslavi, Litobratřicích a Bohuticích, v Kruhu bude „Hudba našich domovů“.

Příští neděli odpoledne jsme zváni na instalaci nově sestry jáhenky Kateřiny Rybárikové v Hustopečích. (na nástěnce)

Čtvrtou neděli adventní 18.12. bude zde v kostele od 9 hodin dětská vánoční slavnost a od 16°° vánoční koncert, budou hrát „znojemské žestě“ a jejich hosté. Zveme vás dopoledne i odpoledne.