17. ledna 2016

druhá a současně poslední neděle po Zjevení Páně

-přivítání

-bohoslužby jsou dnes ještě v 10.00 v Litobratřicích a v 14.00 v Moravském Krumlově

-dnes odpoledne v 16.00 jsme všichni zváni do Kruhu na sborové odpoledne, jehož tématem je staršovstvo, úkoly staršovstva, význam staršovstva pro sborový život a současně rozhovor o blížícím se výročním sborovém shromáždění, při němž budeme volit polovinu presbyterů, a je tedy potřebné již nyní uvažovat o kandidátce. K rozhovoru zveme vás všechny a věříme, že přijdou představitelé všech generací sboru, jak mládež, tak zástupci střední i starší generace. Začátek je v 16.00 hodin.

Týden ve sboru

úterý              9.00                 setkání maminek s farářem u Martiny Černé na Václavově

středa             9.00                 RC Medvídek

13.30               setkání sester seniorek

15.45               biblická hodina mladších dětí

16.45               biblická hodina starších dětí

20.00               kroužek učitelek NŠ u Šimšů v Tyršově ulici

čtvrtek             9.30                 biblická hodina dospělých – probíráme knihu Skutků a srdečně

zveme každého, kdo má dopoledne volno

17.00               konfirmační cvičení

pátek              16.00               Medvídkova výtvarná dílna pro děti, které rády tvoří bez rozdílu

věku

18.30               zkouška pěveckého sboru

sobota            19.00               setkání mládeže

Příští neděli, 24. ledna, se sejdeme, dá-li Pán, v našem kostele v 8.30 a odpoledne jsme zváni do Brna na ustavení nového seniorátního výboru, které se koná v kostele Jana Amose Komenského (Červený kostel). Budeme rádi, když nás pojede z Miroslavi více. Po bohoslužbách, případně odpoledne, se o možnostech, jak se do Brna dostat, domluvíme. Hlaste se u bratra kurátora Jindřicha Macha.

-dnešní sbírka je určena na potřeby sboru, děkujeme za vaši obětavost

-vyslání dětí do NŠ