Sbírka na rekonstrukci fary

V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce budovy fary. Náklady na rekonstrukci dosahují cca 2 mil Kč.

EDIT: Sbírka na rekonstrukci fary vynesla 137 448 Kč a byla ukončena. Sbor s vděčností přijme jakékoliv dary na sborovou činnost.

Sbor do rekonstrukce investoval ze svého jmění cca 500 000 Kč.
Zároveň jsme dostali dar od bavorské evangelické církve ve výši 850 000 Kč.
Sbor si dále vzal půjčku z prostředků Jeronýmovy jednoty ve výši 750 000 Kč. Tato půjčka je splatná v pěti letech. Roční splátka činí 150 000 Kč.

Rekonstrukce je již z poloviny hotová. Opravuje se farní byt i sborové prostory v přízemí.

Prostory v přízemí se rozšiřují, aby mohly sloužit pro všechny sborové aktivity a pro všechna generační setkávání. Své místo tam najde také Rodinné centrum Medvídek.

Můžete poskytnout dar na rekonstrukci buď:

• bankovním převodem
  • peněžním darem v hotovosti u sestry pokladní
  • peněžním darem do pokladničky „kostelíku“ při bohoslužbách

Číslo bankovního účtu: 1582635309/0800
Variabilní symbol: 4467
Dary pro sbor lze odečíst ze základu daně a to podle platných daňových předpisů.

Děkujeme za podporu i za všechny Vaše dary na rekonstrukci fary.

Staršovstvo sboru