15. října 2017

1. neděle po sv. Trojici

Pozdrav

Dnes jsou v 10.00 bohoslužby v Litobratřicích a v 14.00 v Moravském Krumlově

Zveme vás na nešpor a do Kruhu, program bratra faráře má název „Úvod do celosvětového islámu“

Dnes na varhany doprovází bratr Radek Fér, děkujeme také všem, kteří se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v kazatelských stanicích

Dnes jsme byli svědky křtu Magdaleny Fajmonové, dcery Martiny a Zdeňka Fajmona z Miroslavi. Magdalence, jejím rodičům i celé rodině vyprošujeme hojnost Božího požehnání a mnoho radosti na každý den

Máme pro vás radostnou zprávu – ve čtvrtek se narodil manželům Anně a Martinovi Lacinovým z Miroslavi syn Antonín. Radujeme se s vámi a celé rodině přejeme mnoho radosti a Boží milosti.

Týden ve sboru:

Úterý                    9.00            setkání maminek s dětmi a bratrem farářem u Drastíků

Středa                   9.00           RC Medvídek

odpoledne biblické hodiny dětí

18.00          konfirmační cvičení

20.00          kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek                18.30          zkouška pěveckého sboru

Pátek                   9.00            Medvídkova kavárnička v presbyterně

16.00          Medvídkova výtvarná dílna v presbyterně

20.00          setkání střední generace u Sterziků

Po celý měsíc říjen probíhá sbírka na Jubilejní toleranční dar do zvláštní pokladnice.

Sbírka dnešní neděle je určena na potřeby sboru.

Děkujeme, že na obě sbírky pamatujete. Připomínáme vám také platbu saláru.

Na nástěnce je na ukázku nástěnný kalendář na rok 2018 s fotografiemi kostelů, stále je možné zapsat se do objednávkového listu. Kalendář je za 50 Kč.

Nosislavský sbor nabízí příručku Zastav se na chvíli – meditace a modlitby – autorem je Pavel Kašpar, farář ze Znojma. Máte-li zájem, zapište se také na nástěnce.

Zveme všechny do Kruhu k občerstvení a popovídání

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách v našem kostele.