26. února 2017

neděle Estomihi

-pozdrav

-bohoslužby jsou také v Bohuticích v 10.00

-zveme vás na nešpor a do Kruhu, kde bude naším hostem paní PhDr. Jiřina Kosíková z Brna, promítne nám dokument Stoleté vzpomínky a bude vyprávět o okolnostech natáčení, začátek je v 17.00

-na varhany hraje bratr Jan Ryšavý

V týdnu se budou konat tato setkání:

Pondělí 16.00 Medvídkova herna

Úterý 9.00 setkání maminek s farářem u Sterziků

Středa 9.00 RC Medvídek

13.30 seniorky

15.45 a 16.45 biblická hodina dětí

20.00 kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek 9.30 biblická hodina pro dospělé

18.00 konfirmační cvičení

18.30 pěvecký sbor

Pátek 15.30 výtvarná dílna pro děti

Sobota 19.00 mládež

V tomto týdnu začíná postní období. Srdečně vás zveme na podvečerní ztišení se zpěvy z Taizé, uskuteční se každý pátek v 18.00 hodin zde v kostele. Přijďte se na chvíli zastavit a připojit ke zpěvům, modlitbě a čtení z Bible. První ztišení bude tento pátek 3. března v v 18 hodin.

-Potvrzení o darech sboru si můžete vyzvednout po bohoslužbách u sestry Rut Vesecké

-Na nástěnce najdete pozvánku na seniorátní presbyterní konferenci, která se koná v sobotu 11. března v Brně. Tématem je Martin Luther a výročí reformace. Zváni jsou nejen presbyteři. Zájemci o účast hlaste se u bratra kurátora.

-sbírka dnešní neděle je učena na potřeby sboru

-příští neděle 5. března je první neděle postní, budeme slavit Večeři Páně,po bohoslužbách bude první porada o letošním Blažkově

-v neděli 19. března bude naším hostem na kazatelně bratr synodní senior Daniel Ženatý; k bohoslužbám do Miroslavi jsou zváni i bratři a sestry z kazatelských stanic. Začátek bohoslužeb 19. 3. bude až v 10.00 hodin. V kruhu bude občerstvení a jednoduchý společný oběd, ke kterému jsou všichni zváni. Odpoledne v 14.00 bude bratr synodní senior hovořit o radosti v církvi i při bohoslužbách.

Ode dneška za čtyři týdny 26.března se bude konat výroční sborové shromáždění,na nástěnce je vyvěšen seznam hlasovných údů sboru,prosím zkontrolujte,zda jste v něm uvedeni.