3. prosince 2017

první adventní neděle – začátek církevního roku

-přivítání, je první adventní neděle s bohoslužbami s VP

– ve 14.00 se dnes budou konat bohoslužby s VP také v Troskotovicích

-na varhany nás doprovází ses. Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kteří se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Troskotovicích

– dnes odpoledne jsme zváni na Dárkování, začátek je v 15.00, už ve 14.30 si však můžete v klidu dárky prohlédnout, stejně tak ihned po bohoslužbách. Děkujeme vám všem, kteří jste dárky připravili a přinesli, vám všem, kdo  jste se postarali o jejich rozmístění v kostele, kdo připravujete  občerstvení a zajišťujete organizaci celého odpoledne, velmi si vaší obětavé činnosti vážíme a doufáme, že Dárkováním podpoříme středisko Diakonie v Brumovicích i adopci na dálku. Připomínám, že pomocníci pro Dárkování budou mít ihned po bohoslužbách poradu se ses.Ivou Ryšavou.

Týden ve sboru

Úterý                   9.30            pobožnost s VP u sestry Jolany Tančincové

19.00          na faře pravidelná porada staršovstva

Středa                  9.00            RC Medvídek

9.00            pobožnost s VP u manželů Ambrožových

v Prosiměřicích

13.30          seniorky

biblické hodiny dětí

20.00          kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek                 9.30            biblická hodina pro dospělé

18.30          zkouška zpěváků

Pátek                    9.00            Medvídkova kavárnička

16.00          výtvarná dílna pro děti

19.00          zkouška flétnového souboru

V sobotu 9. prosince 2017 v 11.00 hodin se v Blahoslavově domě v Brně bude konat pohřební shromáždění, při němž se rozloučíme s bratrem Ing. Bohumírem Popelářem, kterého mnozí z vás dobře znali.

-také dnes můžete přispět na dárky dětem z NŠ do pokladničky-kostelíčka

-dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám, že na ni pamatujete. Děkujeme  také za dary sboru a platby saláru

-také dnes si můžete zakoupit  EK a čtení NKD na příští rok u ses. Rut Vesecké

-za týden se sejdeme, dá-li Pán, opět na bohoslužbách v 8.30 a odpoledne příští neděli jsme zváni na dětskou vánoční slavnost