3. září 2017

dvanáctá neděle po svaté Trojici

-pozdrav

-v 10.00 jsou bohoslužby v Litobratřicích a v 14.00 v Troskotovicích

-na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme také všem, kteří se na přípravě bohoslužeb v Miroslavi i v kazatelských stanicích podílejí

-na Blažkově skončilo setkání mládeže a začal pobyt seniorů

-dětem začíná od zítřka nový školní rok, školákům, studentům i pedagogům přejeme radost při společné práci; dětem i učitelkám v NŠ přejeme radostnou a požehnanou spolupráci

– ve středu v 9.00 se sejde RC Medvídek, také této skupině přejeme hodně radosti při společných hrách, zpěvu i tvoření

-vyřizuji pozdrav od pana faráře Gerharda Lechnera. Děkuje za pozdrav, který jsme mu zaslali z Blažkova k jeho 92. narozeninám

-v tomto týdnu nás navštíví skupina studentů, studentek a pedagogů z Recklinghausenu, jako každý rok budou pomáhat s údržbou židovského hřbitova. Už nyní děkujeme za jejich ubytování. Jako každý rok také letos se s nimi setkáme v Kruhu, a to ve čtvrtek v 18.00 hodin. Srdečně vás na toto setkání zveme. Prosíme sestry ochotné přispět k pohoštění, aby se po bohoslužbách zdržely k domluvě se sestrou Liou Ryšavou.

-v sobotu v 11.00 se v našem kostele koná svatba Renaty a Vojtěcha Ryšavých

-v sobotu odpoledne v 15.30 jsme zváni do zámku, sestra Zuzana Ryšavá bude vyprávět o svém pobytu v Belgii

-ze Znojma jsme dostali pozvání na hudební nešpory, konají se za týden v neděli v 16.00 ve svatováclavské kapli, na klavír hraje Jakub Dvořáček , na violoncello Jan Keller, biblickým slovem provází farář Pavel Kašpar. Pozvánka je na nástěnce.

-sbírka dnešní neděle je celocírkevní a je určena na sociální službu, děkujeme vám za vaši obětavost. Dnes ještě můžete přispět na naladění našich varhan.

-za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách v našem kostele