4. března 2018

třetí postní neděle – její název je Oculi  – Stále upínám své oči k Hospodinu (Žalm 25, 15)–přivítání

-dnes odpoledne se konají bohoslužby v Troskotovicích

-zveme vás do Kruhu, program nazvaný Cesty po islámských zemích pro nás připravil pan Dalibor Mahel, začátek je v 17.00

-Na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kteří se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Troskotovicích

-presbyterům připomínáme, že v sobotu 10. března se v Brně I,(Zelená fara na Opletalově ulici) koná presbyterní konference věnovaná 100. výročí naší církve; přednášejícím je bratr Dr. Peter Morée z Evangelické teologické fakulty Karlovy univerzity. Na presbyterní konferenci jsou zváni nejen presbyteři.

-s velkou radostí vám oznamujeme, že se manželům Janě a Danielovi Sterzikovým tento týden narodila dcera Zdislava, jí i rodině vyprošujeme Boží milost a požehnání na cestě životem

Vyřizujeme pozdravy od manželů Ambrožových, přestěhovali se z Prosiměřic do domova pro seniory v Práčích a jen těžce tam zvykají, na náš sbor stále vzpomínají.

Týden ve sboru

Úterý                                      9.00                            maminky u Lucie Férové

19.00                          pravidelná porada staršovstva

Středa                                     9.00                            RC Medvídek

Odpoledne biblické hodiny dětí

Čtvrtek                                    9.30                            biblická hodina pro dospělé

18.30                          zkouška pěveckého sboru

Pátek                                      9.00                            Medvídkova kavárnička

18.00                          ztišení se zpěvy z Taizé

19.00                          zkouška flétnového souboru

Sobota                                    19.00                          mládež

V neděli 11. března se v rámci bohoslužeb uskuteční výroční sborové shromáždění;při vycházení si u stolečku vyzvednětě písemné zprávy o životě sboru a hospodaření, jsou to 2 listy.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám za vaši obětavost.

Celocírkevní sbírka na podporu církevního tisku, která se konala před týdnem, vynesla 2 612 Kč, děkujeme vám.

Po bohoslužbách vás zveme do Kruhu k osvěžení a k rozhovoru.

Příští neděli se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách a na VSS. Jako vždy jsou zváni také členové kazatelských stanic.