17. února 2019

Neděle Septuagesimae – 70 dní před Velikonocemi

-přivítání

-dnes jsou bohoslužby jen v Miroslavi, není nešpor ani Kruh.

-na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavár; děkujeme jemu i dalším, kdo doprovázeli i všem, kdo se podílejí na přípravě bohoslužeb.

Týden ve sboru

Středa                       9.00               RC Medvídek

13.30            seniorky

Odpoledne biblické hodiny dětí

Čtvrtek                     9.30               biblická hodina pro dospělé

18.30            pěvecký sbor

20.00            kroužek NŠ

Pátek                         9.00               Medvídkova kavárnička

9.00               bratr farář jede do Mirandie – zájemci o cestu se hlaste u br.faráře

20.00            střední generace na faře; téma Parabible

(představení knihy Alexandra Fleka s ukázkami. Více

Informací na nástěnce.)

Sobota                      mládež se schází dle možností

Neděle                     za týden se uskuteční v Kruhu Hudba a poezie našich domovů, prosím počítejte s tím, těšíme se na všechny účinkující i posluchače.

Dobrovolná sbírka pro rodinu Mosteckých pokračuje i tuto neděli do zvláštní pokladničky, děkujeme všem, kdo se připojují.

Dnešní sbírka je celocírkevní a je určena na celocírkevní křesťanskou službu, děkujeme vám, že na ni pamatujete.

Po bohoslužbách jsme zváni k setkání v Kruhu s občerstvením, děkujeme všem, kdo občerstvení připravují i těm.

Za týden jsme zváni k bohoslužbách v Miroslavi, v Bohuticích a také do Kruhu na Hudbu a poezii našich domovů.