12. července 2020

pátá neděle po sv. Trojici                                                                                                                                                                                                        Přivítání

Čtené bohoslužby jsou také v Bohuticích

Bratr farář má dovolenou

Na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkujeme také všem, kdo slouží jak v Miroslavi, tak i v Bohuticích

Ve středu v 13.30 se sejdou sestry seniorky

V pátek se koná od 9 hod na faře kavárnička

V sobotu se koná v zámku koncert, na nějž nás zve violoncellista Jan Škrdlík a Město Miroslav, zazní skladby italských a francouzských mistrů a verše Tristana Tzary a Jana Škrdlíka. Začátek je v 17.00 na zámku, vstupné je dobrovolné. Podrobnější informace najdete na nástěnce před kostelem.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, velmi děkujeme

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, opět v 8.30 v našem kostele, kázat bude náš bratr farář.