14. června 2020

První neděle po sv. Trojici

Přivítání

V 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích.

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme všem dalším, kdo jste se připojili k přípravě bohoslužeb u nás i v kazatelské stanici.

Týden ve sboru

Úterý             9.00                           maminky s dětmi a farářem u Fajmonů

v novostavbě na Mlýnské ulici

středa          8.30 a 10.00            RC Medvídek

13.30                                                            13.30                         seniorky v Kruhu

čtvrtek          20.00                        kroužek vyučujících NŠ na faře

Pátek             9.00                           Medvídkova kavárnička

20.00                         střední generace ve farské zahradě u ohně

Včera se narodila dcera Evelínka Lacinová manželům Anně a Martinovi.

Děkujeme Pánu Bohu za tuto radostnou zprávu a vyprošujeme pro celou rodinu

Boží ochranu a požehnání.

Dnes se koná seniorátní shromáždění Jeronýmovy Jednoty v Nikolčicích.

Práce u kostela pokračují, prosím ochotné bratry, aby se domluvili s bratrem Mirkem Šimšou na dalším postupu.

Dnešní sbírka Solidarita sborů je celocírkevní, děkujeme vám, že na ni pamatujete.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v Miroslavi a ve 14.00 v Moravském Krumlově.