7. ledna 2020

-během ledna zpracováváme evidenční dotazník o životě sboru

-zahájili jsme přípravu rozpočtu na letošní rok

-přijali jsme pozvání ze sboru v Rané u Hlinska, zvou nás na návštěvu v povelikonočním období (přepokládaný termín zájezdu je 26. 4. 2020)

-připojujeme se k mimořádné sbírce na pomoc uprchlíkům v Řecku, kterou vyhlásila Synodní rada ČCE; dobrovolný příspěvek na tento účel můžete vkládat každou lednovou neděli do pokladničky-kostelíčka (více informací v dopise SR na nástěnce)

-velmi děkujeme bratru Radku Férovi za prodej starého ozvučného zařízení kostela za 10 000 Kč

-po dohodě s bratrem Josefem Dvořákem, katolickým farářem v Hostěradicích, se v neděli 19. 1. 2020 v 17.00 uskuteční v našem kostele ekumenické bohoslužby; z toho důvodu se Hudba našich domovů přesouvá na únor

-staršovstvo vysílá bratra faráře Davida Sedláčka na farářský kurz (26. – 31. 1. 2020)

bratr farář bude 19. 1. 2020 hostem v FS ČCE Břeclav, poslouží kázáním a přednáškou o islámu