2. listopadu 2021

-rozhodli jsme novém dodavateli energií (Moravské naftové doly)

-vzali jsme na vědomí informaci, že faktura za návrh úpravy sborové zahrady byla uhrazena z dotace města, darů a financí RC Medvídek

-celocírkevní sbírka na JTD, která se uskutečnila v Miroslavi bude ještě pokračovat 14. 11. V Bohuticích a 21. 11. V Moravském Krumlově

-v listopadu budou zaplaceny repartice

-rozhodli o umístění původní hřbitovní desky, historické památky sboru, v kostele

-vzali jsme na vědomí termíny konání nejbližších událostí ve sboru, v seniorátu a v církvi: 9.11. – ordinace bratra faráře Richarda F. Vlasáka v Horní Čermné (zúčastní se bratr farář), 13. 11. – konvent našeho seniorátu v Brně Blahoslavově domě (zúčastní se bratr farář a setry Jarmila Šimšová a LIa Ryšavá), 14. 11. – instalace bratra faráře Richarda F. Vlasáka ve sboru Rumburk a Vansdorf (za sbor pojedou Šimšovi)

-připravujeme Dárkování, vánoční dětské bohoslužby a vánoční koncert