25. prosince 2014

Je  Boží hod vánoční a já vás všechny, domácí i hosty srdečně vítám při těchto bohoslužbách.

1. Budeme slavit večeři Páně, ke které jsou zváni všichni pokřtění bez ohledu na církevní příslušnost, kteří touží po osobní účasti na Kristově milosti.Těm,kteří hodlají přijímat víno z kalíšků,oznamuji tuto změnu.Během vysluhování vám budou kalíšky přineseny a podány,nemusíte si je tedy vyzvedávat při příchodu ke stolu Páně a opatrovat po celou dobu vysluhování.
  2. Dnes se konají bohoslužby s večeří Páně ještě v 10.30 v Moravském Krumlově a odpoledne ve 14. hodin v Troskotovicích.
  3. Dnešní sbírka je určena pro potřeby sboru.
  4. Na zítřejší druhý svátek vánoční si bohoslužby připravila mládež. Zítřejší sbírka je celocírkevní a je určena pro bohoslovce.
  5. Máme velikou radost z narození Františka Coufala(15.12.),syna Dušana a Hany,rozené Uhříkové a jemu i jeho rodině vyprošujeme Boží požehnání.
  6. Přejeme Vám požehnané sváteční dny, abychom ze zvěsti o narození Páně čerpali sílu pro všední dny práce a starostí.

Jindřich Mach