10. září 2017

třináctá neděle po sv. Trojici

-pozdrav

-v 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích

-dnes odpoledne se konají hudební nešpory ve Znojmě, Slovanské tance v jazzové úpravě hrají Jakub Dvořáček a Filip Keller, Znojemští nás srdečně zvou, začátek je v 16.00 hodin, pozvánka najdete na nástěnce

-v sobotu byli v našem kostele oddáni Renata a Vojtěch Ryšaví z Brna, přejeme novomanželům radost a Boží vedení na společné cestě

-v uplynulém týdnu byli našimi hosty přátelé z Recklingahusenu, společně jsme pracovali na údržbě židovského hřbitova, ve čtvrtek jsme s nimi setkali v Kruhu. Skupina byla velmi pracovitá a přátelská. Odjížděli plni dojmů a s mnoha pozdravy a díky celému sboru. Děkujeme vám za veškerou pomoc – za ubytování, za přípravu občerstvení i za zapůjčení nářadí. Velmi si vaší pomoci vážíme.

-celý sbor velmi srdečně pozdravuje sestra farářka Jana Kalusová, moc na nás denně vzpomíná

-minulou neděli se konala celocírkevní sbírka na sociální činnost ČCE, vynesla 2 540 Kč;

sbírka na naladění varhan byla před týdnem ukončena, od června jsme nasbírali 13 477 Kč, ladění varhan se uskuteční na konci září; za vaši obětavost při obou sbírkách velmi děkujeme. Dnešní sbírka je určena na potřeby sboru.

Týden ve sboru¨

Úterý                   19.00          pravidelná porada staršovstva

Středa                  9.00            RC Medvídek

13.30          seniorky

-Dnes je naším vzácným hostem bratr Roland Gröger ze Spremberka, po bohoslužbách jsme všichni zváni do Kruhu nejen na občerstvení, ale také na setkání s bratrem Grögrem, poví nám, co je nového ve Spremberku i o své cestě na kole z Německa až k nám. Nyní ho prosím, aby sbor pozdravil.

-Za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 a v 17.00 v Kruhu s obrázky a se vzpomínkami na letošní pobyty na Blažkově

-prosím nyní bratra Jaromíra Šimšu, aby nás informoval o stavebních záležitostech