14. října 2018

10. neděle po sv. trojici

-pozdrav

-bohoslužby jsou také v 10 hodin v Bohuticích

-na varhany nás doprovází bratr Radek Fér; poděkování všem, kdo se podílejí na průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Bohuticích

-dnes vás zveme na promítání filmu Nerodič o problematice současného rodičovství, začátek v 17.00 na faře

Týden ve sboru

úterý       9.00      maminky u Férů

středa    9.00      RC medvídek

odpoledne biblické hodiny dětí, 18.30 konfirmační cvičení

čtvrtek        16.00    Dílničky pro děti s doprovodem rodičí či prarodičů

pátek       9.00        Medvídkova kavárnička

20.00      setkání střední generace na faře, podrobnosti jsou na nástěnce

sobota  a další týden: Návštěva z partnerského sboru ve Sprembergu. V neděli budeme společně slavit bohoslužby s Večeří Páně.Jsme zváni na neděli 15.00 na sborové odpoledne s našimi hosty a s pestrým programem. Setkání bude zakončeno společnou večeří. Srdečně již nyní zveme na společné bohoslužby i na sborové odpoledne. Můžete-li přispět na příští neděli s občerstvením, domlouvejte se prosím se sestrou Jarmilou Šimšovou.

Dnešní sbírka je určena do soviálního fondu církve na pomoc sboru v Moravské Třebové.

Děkkujeme sestře Jiřině a bratru Jiřímu Uhříkovým za zrestaurování vstupních dveří do kostela.

Dnes po bohoslužbách jsme zváni na posezení v Kruhu.

Zveme na bohoslužby příští neděli i na sborové ospodne.