14. prosince 2008

1)      přivítání
2)      dnes křest Evy Suché (radujeme se z jejího rozhodnutí)
3)       po bohoslužbách jste zváni do Kruhu k narozeninové besedě (zve Eva Suchá)
4)      na stolech v kostele jsou výrobky klientů Diakonie v Betlémě, možno zakoupit (podrobnosti Pavla Svobodová)
5)      kazatelské stanice (Lito, MK, Bo)
6)      dnes odpoledne v 15°° varhanní koncert Hany Ryšavé-Kaslové, uslyšíme skladby autorů a autorek čtyř století, přijďte odpoledne na koncert
7)      Příští týden:-
   po: NEBUDOU biblické hodina dětí (12.45 odjezd do Myslibořic, už je plno)-
  (út: celý den v Troskotovicích)-
  st: 15.30 konf. cvič; 17°° biblická h. v Bohunicích; 19°° zkouška zpěvu-
    čt: od 9°° maminky u Suchých; biblická hodina dospělých v 19°° tentokrát mimořádně v LITOBRATŘICÍCH! – odjíždíme 18.45-
      pá: 12°° mladší děti-
    so: mládež 19°°
8)      Příští sobotu 20.12. od 9.30 zkouška všech dětí v kostele (víc D.Bednaříková)
9)      Příští neděli 21.12. budou společné bohoslužby celého sboru a dětskou vánoční slavností od 9°°!!! hodin.
10)  Příští neděli odpoledne v 16°° Vánoční koncert Znojemského komorního orchestru. Prosíme ochotné sestry, zda by opět mohly připravit občerstvení pro muzikanty v Kruhu, přijedou kolem 14.hodiny. Děkujeme. Na koncert pozvěte sousedy a známé, Pozvánky na vánoční koncert máte všichni na lavicích, na druhé straně rozmnožených písní. Vezměte si je a rozdávejte.
11)   Ještě si můžete zakoupit EK a NKD 09
12)  Děti jsou již v NŠ, přijdou po kázání, aby mohly být účastny křtu.