4. července 2010

Všechny Vás bratři a sestry vítám v tomto shromáždění.

Dnes je 5. neděle po Sv.Trojici.

Kromě těchto bohoslužeb, bude v našem sboru také dopolední shromáždění v 10h v Mor. Krumlově  a odpoledne ve 2 hodiny budou čtené bohoslužby v Troskotovicích.

Večerní nešpor ani program v Kruhu dnes nebudou.

Také v týdnu se neuskuteční žádné sejití dětí  ani dospělých.  To vše způsobují prázdniny.

Bratr farář bude od zítřka na týdení dovolené mimo sbor.  V případě nutnosti se obracejte na br. kurátora  Jindřicha Macha nebo na některého presbytera.

Děkuji z tohoto místa, jistě i jménem vaším,bratru Jaroslavu Svobodovi za pěknou renovaci zábradlí před kostelem.

Příští neděli budou pravidelné bohoslužby v půl deváté zde v kostele a na kazatelně bude hostem sestra farářka Marta Žídková z Brna.

Ještě mám prosbu k přítomným presbyterům, aby se po shromáždění na chvíli sešli v Kruhu ke krátké poradě.            To je vše k ohlášení.

Jiří Doubrava