7. srpna 2011

Ohlášky pro neděli 7.srpna 2011

Sestry a bratří, srdečně vás všechny vítám v tomto shromáždění.Dnes je 7.neděle po
sv.Trojici a také prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny.

Dnes se budou konat bohoslužby ještě v Troskotovicích ve 14 °°.
V 19°° se sejdeme k nešporu a do Kruhu připravuje program br.Erik Schwarzbach –
obrázky z internetu.

V pondělí a v úterý se konala brigáda na židovském hřbitově,bylo uděláno kus práce.
Vyřizuji poděkovámí mládeži i br.kurátorovi J. Machovi. Organizačně zajistila s.Lia Ryšavá.

Nadcházející týden je ještě prázdninově volný, br.farář nebude přítomen do středy.

Na stolečku pod kruchtou si všichni vezměte rozpis plánovaných sborových aktivit a mimořádných programů na podzim tohoto roku..Čeká nás mnoho návštěv, koncerty,zájezd do Brna i do Nosislavi,ale zejména chystaný přímý televizní přenos bohoslužeb z našeho
kostela v neděli 11.září od 9.30 (o hodinu později !) Rozpisy si vezměte domů a vystavte na viditelné místo,abyste nezapoměli. Další podrobnosti o jednotlivých akcích se dozvíte včas,až se bude onen týden blížit.

Blíží se také společný pobyt rodin na Blažkově a já prosím všechny,aby přemýšleli čím
mohou přispět do společné kuchyně. Soupis potravin přijímám na papíře i formou emailu.

Příští neděli se sejdeme zde v kostele v 8.30 k bohoslužbám a odpoledne ve 13.30 v Bohuticích.Ohlášky přednesla sestra Jarmila Šimšová.