6. ledna 2013

Milí bratři a sestry!

Dnes je neděle  Zjevení Páně a já Vás domácí i hosty vítám při těchto bohoslužbách.

1.Dnes se konají v našem sboru ještě v 10.hodin  bohoslužby v Litobratřicích a ve  14.hodin v Troskotovicích.

2.Dnes se koná Tříkrálový koncert Znojemských žesťů a jejich přátel zde v kostele v 16.hodin.Završíme tak sváteční období.Srdečně zveme vás i vaše známé!

3.Sborový program v týdnu:

Pondělí-v 9.hodin maminky s br.farářem u Brožků v Dunajovicících,

– v 17.hodin biblická hodina v Bohuticích

Úterý     v 17.hodin konfirmační cvičení na faře

– v 19.hodin se bude konat schůze staršovstva ,žádám presbytery,aby podepsali    oběžníkovou knihu a doplnili body do programu.

Středa –ve 13.30 budou mít v Kruhu schůzku sestry seniorky

-v 17. hodin se koná biblická hodina starších dětí na faře

-ve 20.hodin biblický kroužek

Ve čtvrtek bude v 15. hodin na faře biblická hodina mladších dětí a v 17 hodin biblická hodina dospělých a ve 20.hodin přípravka učitelek Nedělní školy.

V pátek –bude v 18,30 zkouška zpěvu v Kruhu

V sobotu má v 19. hodin pravidelnou schůzku mládež.

4. V neděli 3.března bude Výroční sborové shromáždění, budeme mj. volit polovinu staršovstva ….

Členové staršovstva zvoleni 14.3.2010 (do března 2016):

Josef Němec, Eliška Férová, Vlastimil Fér, Jarmila Šimšová – zůstávají

Členové staršovstva zvoleni 25.3. 2007 (do března 2013):

Eva Havlová, Jindřich Mach, Marta Nováková, Jaroslav Ryšavý, Lia Ryšavá, Rut Vesecká a náhr. Jaromír Šimša                                            – končí jim mandát

Jsme povinni zvolit 6 členů staršovstva a 2 náhradníky.

Pro tuto volbu vás prosíme o spolupráci !

Během lednových nedělí navrhujte ty členy sboru, které byste chtěli mít ve  staršovstvu. Jména s navrhovanými kandidáty dávejte do pokladničky-kostelíčka. Papírky a tužky budou na stolečku pod kruchtou. Vámi navržená jména budou výchozím podnětem pro návrhovou komisi staršovstva i pro oslovené kandidáty.Velmi děkujeme

5.Připomínám,že předplatné církevního tisku vybírá sestra Jarka Šimšová.

6.Několik členů našeho sboru s br.vikářem je na setkání se členy sboru ze Spremberku v Lúckersdorfu .

Jindřich Mach