11. května 2014

Dnes je  neděle Jubilate – „Plésej Bohu všechna země!“ .Srdečně vás vítám v tomto shromáždění, milé hosty a všechny domácí.

Bohoslužby se dnes budou konat v 10°° v Litobratřicích a v 13.30 v Bohuticích.

Na 19°° jsme zváni do Hostěradic na ekumenický nešpor,kde bude kázat Ondřej Titěra.

Děkuji všem organizátorům včerejší „férové snídaně“ za to,že jsme zde před kostelem mohli prožít pěkné dopoledne.

Program v nadcházejícím týdnu:

středa – dopoledne RC Medvídek, 13.15 nejmenší děti na faře,

13.30  sestry seniorky s hostem v Kruhu,

16.45  starší děti a v 19°°přípravka uč.NŠ obojí na faře

čtvrtek – 14.15 mladší děti a 16.45 konfirmační cvičení na faře

pátek – od 15h hraní u Počarovských na zahradě a v 18.30 zkouška zpěvu v Kruhu.

Příští neděli 18.května se koná v Kloboukách seniorátní rodinná neděle na téma „Jedni druhých břemena neste a tak plňte zákon Kristův“. Odjezd malým busem v 8 hod. od kovárny.

Ze staršovstva:

–    Br.fr David Sedláček poslal potřebné podepsané listiny a vše může být v úterý předáno seniorovi k dalšímu postupu.

–        Staršovstvo jednalo o připravované Noci kostelů, o Svatodušní neděli s konfirmací a křty, o návštěvě z Německa a zájezdu do Kunvaldu a také rozhodlo o vytvoření pamětního místa zde v kostele pro vbrzku zaniklý sbor v Hraběticích.

–        Staršovstvo rozhodlo o pokračování celosborového rozhovoru o finančním zajištění sboru v budoucnosti. Tentokrát v neděli 1.června od 16 hodin budeme hovořit o stavu a potřebách sborových nemovitostí.