13. července 2014

Vítám vás všechny v tomto našem shromáždění 4.neděli po sv.Trojici. Naším hostem na kazatelně je sestra farářka Jana Špinarová ze Znojma a srdečně ji mezi námi vítám. Odpoledne ve 13.30 bude s.Špinarová kázat v Bohuticích. Děkuji jí za dnešní službu v našem sboru.

Ve středu 16.7. se v Kruhu sejde Rodinné centrum Medvídek.

V sobotu 19.7. jsme zváni sem do kostela na koncert vážné hudby v 19 hod. Uslyšíme violoncellové duo Jana a Kryštofa Škrdlíkových. Tento koncert se koná v rámci Jarmarku u Floriána.

Příští neděli bude hostem na naší kazatelně br.fr.Jaroslav Vítek z Brna.

Sbírka příští neděli je celocírkevní. Sbírka solidarity sborů – do personálního fondu, na podporu sborů, které nemají na PF.

Po bohoslužbách jste zváni všichni do Kruhu na kávu, povíme vám něco o naší návštěvě v Beckově na Slovensku. Promítneme i nějaké obrázky.