15. června 2014

Dnes je neděle svaté Trojice. Srdečně vás všechny vítám v tomto shromáždění,milé hosty i domácí. Zvláště pak vítám br.fr.Petra Tureckého ze Soběhrd,který je naším hostem na kazatelně. Vítám i jeho manželku a přeji vám,ať se vám u nás líbí. Bratr Turecký bude kázat v Litobratřicích v 10°° a večer v 19°°v Kruhu bude přednášet o pěstování orchidejí. Prostor bude i na vaše dotazy.

Náš br.fr.Ondřej Titěra je dopoledne ve Znojmě na vizitaci sboru a odpoledne ve 14°° bude kázat v Moravském Krumlově.

V týdnu::

Pondělí- sejití maminek s farářem u Bednaříků

Středa- dopoledne Medvídek, odpoledne biblické hodiny dětí ,jako obvykle

Čtvrtek- odp.biblická hodina dětí na faře, bibl.hodiny pro děti budou závěrečné

Pátek- příjezd očekávaných hostů z Chemnitz Glösa mezi 16 -17 hod.. Od 18°° společná večeře v Kruhu a po večeři ubytování v rodinách a ve Vinařství Hanzel.

V sobotu 21.6.v 8°° odjíždíme z aut.nádraží na zájezd do Kunvaldu.

Podrobný plán celého dne je na nástěnce před kostelem.

V neděli se sejdeme zde v kostele ke společným bohoslužbám se dvěma hosty na kazatelně,

Pavlem Kalusem a Martinem Lerchnerem. Po bohoslužbách posezení v Kruhu a v poledne oběd také v Kruhu. Prosíme ochotné sestry o slané i sladké  moučníky na neděli – nahlásit sestře Lie Ryšavé

Na neděli 22.6.odpoledne je plánovaný výlet NŠ do Biskoupek, podrobnosti u Daniely Bednaříkové.

Ze staršovstva:

Hodnotili jsme besedu o budovách našeho sboru a konstatujeme malý zájem mladší a střední generace, což nám je líto.

Na sobotu 28.6.se chystá brigáda v Moravském Krumlově, natírání oken v modlitebně. Organizace se ujal br.Dan Sterzik. Prosím ochotné bratry i sestry,domlouvejte se s Danem.

Sbírka na Svatodušní neděli činila 5202 Kč. Děkujeme všem dárcům.

Během písně děti odchází do Nedělní školy k pokračování výkladu kréda.