27. dubna 2014

Ohlášky na druhou neděli velikonoční

–         staršovstvo na dnešek svolalo sborové shromáždění s jediným bodem programu – volbou faráře Davida Sedláčka. Volba začne ve druhé části bohoslužeb a to také proto, že podle pravidel naší církve již budeme usnášení schopni v jakémkoli počtu.

–         Bohoslužby budou ještě v Litobratřicích

–         Dnes v podvečer už v 18°°!! hodin bude hostem v Kruhu sestra farářka Gabriela Horáková, která slouží jako kaplanka Armády ČR. Nejprve bude mít nešpor a potom bude povídat o své práci mezi vojáky, kdy místo taláru oblíká vojenské maskáče. Přijďte do Kruhu v šest.

Program v příštím týdnu:

– maminky se s br.fr. sejdou v pondělí od 9hodin u Počarovských

ve středu je program pravidelný = dopoledne Rodinné centrum, ve 13.15 nejmenší děti na faře, od 13.30 sestry seniorky v Kruhu, v 16.45 starší děti mají biblickou hodinu

ve čtvrtek je ale státní svátek – biblické nebudou

v pátek už od 15 hodin si děti budou hrát na trávníku u skláren (podrobnosti u vedení Medvídka a na webu) ; v 18.30 zpěv

mládež je tento víkend ve Vanovicích na seniorátní školce

–         Oznamujeme týden dopředu koncert Slávka Klecandra zde v kostele v neděli 4.května od 14 hodin!!

–         Další akcí jeseniorátní rodinná neděle, která se bude konat 18. května 2014 v Kloboukách.
Pozvánka visí v nástěnce. Kdo se tam chystá, měl by vědět, že:
1. do příští neděle, tedy 4.5. je potřeba nahlásit počet obědů – kolik pro dospělé a kolik pro děti
2. týden před akcí bude rozhodnuto, zda pojede z Miroslavi i malý autobus – kapacita 14 osob.
Tedy kdo pojede na rodinnou neděli a chce se tam naobědvat, má na nahlášení týden a kdo se tam chce nechat dovézt busem, musí to nahlásit Šimšům během příštích dvou týdnů.