1. března 2015

-bohoslužby se konají ještě v 10.00 v Litobratřicích a v 14.00 v Troskotovicích

– 17. 00 jsme zváni na nešpor a Kruh, kde budeme hovořit o zamýšlené opravě fary, bohutické modlitebny a rozšíření Kruhu. Z toho důvodu jsou opět vystaveny fotografie našich budov na nástěnce a po bohoslužbách je možné prohlédnout si vnitřek fary. Využijte, prosíme, této možnosti, abychom mohli o stavebních záměrech společně uvažovat.

-V pátek 27. února zemřela ve věku 74 let sestra Miloslava Němcová z Vémyslic. Pohřeb se bude konat v pátek 6. března v 14.00 v našem kostele.

týdenní sborový program:

Úterý             17.00               biblická hodina v Bohuticích

18.30               porada staršovstva

Středa             9.00               setkání RC Medvídek

13.30             klub seniorek v Kruhu

15.45              biblická hodina mladších dětí

16.45              biblická hodina starších dětí

20.00             kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek             9.30               biblická hodina pro dospělé

17.45             konfirmační cvičení

Pátek            9.00         Maminky u Drastíků

16.00        Medvídkova výtvarná dílna v Kruhu zakončená večeří

18.00             postní ztišení se zpěvy z Taizé

18.30             zkouška pěveckého sboru

Sobota           19.00              mládež

_______________________________________________________________________

-V sobotu 7. března v 14.00 se v Kruhu uskuteční rozhovor staršovstva s bratrem Jiřím

Tomáškem, předsedou představenstva JJ a s hosty ze seniorátu. Tématem jsou informace o

možnostech, jak získat finanční prostředky z církevních zdrojů.

-Upozorňuji, že je stále možné zakoupit Evangelický kalendář a čtení Na každý den.

-Příští neděli se sejdeme, dá-li Pán, opět v 8. 30 na bohoslužbách, chrámová sbírka příští neděle je určena na podporu vydávání církevního tisku, náš sbor chce opět podpořit vydání sbírky kázání pro čtené bohoslužby.

-Děkujeme všem bratřím a sestrám, kteří v pátek a včera obětavě pomáhali při kácení stromů u kostela a při následné úpravě terénu po těžké technice. Zvláštní poděkování patří bratru Jaromíru Šimšovi za objednání odborné firmy, která při využití techniky, kterou disponuje, kácení stromů bezchybně provedla. Dřevo, které jsme získali, je zatím uskladněno vedle kostela, a bude po příslušném zpracování využito pro sborové účely.

-Nyní prosím bratra faráře, aby vyslal děti do NŠ.