17. května 2015

-neděle Exaudi – Slyš mě, Hospodine!

-v 10.00 se konají bohoslužby v Litobratřicích

-v 19.00 je nešpor, v Kruhu jsme zváni na literární pásmo, které připravil bratr Bohumil Bubeník při příležitosti 70. výročí konce druhé světové války

– mládež je na školce v Nosislavi

Týden ve sboru:

Pondělí odpoledne a v úterý dopoledne sběr textilu a dalších věcí pro Diakonii Broumov v kulturním domě.

Úterý 9.00 maminky u Bednaříků

Středa 9.00 RC Medvídek

15.45 biblická hodina mladších dětí

16.45 biblická hodina starších dětí

Čtvrtek 17.45 konfirmační cvičení

20.00 přípravná schůzka k Noci kostelů

Pátek 16.00 Medvídkova výtvarná dílna, v případě pěkného počasí v zahradě ve Sklárnách

18.30 zkouška zpěvu

Sobota 19.00 schůzka mládeže

-pokračují sbírky na JJ a pro postižené zemětřesením v Nepálu

– dnes je ještě možno podepsat dopis panu faráři Werdinovi

– Děkujeme br.Mirku Šimšovi za úpravu farské zahrady za Kruhem a rodině Férové za její osetí trávou.

– Děkujeme bratřím, kteří včerejšího dne pokračovali na osekávání omítky bohutické modlitebny.

-správa majetku umístila na hřbitov nádobu na odpadní sklo. Je sice hnědá, ale podle nálepky se do ní má dávat pouze sklo

-Na Noci kostelů, která bude za 12 dní, bychom rádi utvořili malou výstavu Husových knih i knih o Husovi. Prosíme vás, abyste knihy, které máte doma, nabídli k zapůjčení a příští neděli svou nabídku sdělili Lii Ryšavé.

-Za týden budeme slavit Svatodušní svátky, při bohoslužbách bude vysluhována VP a bude vykonán křest; o Svatodušních svátcích se bude konat již ohlášená celocírkevní sbírka pro Diakonii.

– Mám také oznámit, že zájemci o pobyt na Blažkově již mohou Jarce Šimšové podávat přihlášky.