29. března 2015

Vítám vás všechny na Květnou neděli ve shromáždění církve Páně.

Bohoslužby se dnes konají ještě v 10°° v Litobratřicích.

Nešpor ani Kruh dnes nebudou, ale jsme zváni na Velikonoční koncert. V podání Brněnského ekumenického sboru a komorního orchestru vyslechneme PAŠIJE podle evangelisty Matouše od Johanna Georga Kühnhausena. Začátek je v 16°°. Srdečně zveme.

týdenní sborový program:

Úterý                                      9.00                 maminky u Sedláčků

19.00                stavební komise na faře

Středa                                    9.00                setkání RC Medvídek

13.30              sestry seniorky

15.45              biblická hodina mladších dětí

16.45              biblická hodina starších dětí

20.00               kroužek učitelek NŠ

Zelený čtvrtek                       18.00              Čtení pašijí v kostele

Velký pátek                           8.30                bohoslužby s VP

18.00              bohoslužby s VP v Bohuticích, kde budou také zpívat naši zpěváci

Sobota                                   19.00              mládež

Příští neděli, na Boží hod Velikonoční, se sejdeme v 8.30 při svátečních bohoslužbách s VP.

Postní sbírka,která se konala každý postní pátek při ztišení se zpěvy z Taize vynesla 6030 kč, velmi děkujeme za vaši obětavost. Diakonie touto sbírkou podporuje osamělé ženy a sirotky v Etiopii. Vybrané peníze jim pomohou začít s drobným podnikáním. Naší sbírkou podpoříme jednu ženu.