20. listopadu 2016

-poslední neděle církevního roku

-v 10.00 jsou bohoslužby v Litobratřicích a v 14.00 v Moravském Krumlově

-zveme vás na nešpor a do Kruhu, naším hostem bude paní dr. Jana Pospíšilová, seznámí nás s knihou Děti v Brně, kniha vyšla v letošním roce a zabývá se životem současných dětí. Součástí večera je také promítání fotografií. Začátek je v 17.00 hodin.

-minulou sobotu a neděli se konaly ve znojemském sboru oslavy 70.výročí jeho založení. V obou dnech se oslav zúčastnilo několik bratří a sester z našeho sboru. Máme vyřídit pozdravy členů sboru,farářů Jany a Pavla Kašparových a náměstka synod.seniora br.faráře Ondřeje Titěry,který sloužil nedělní slavnostní bohoslužby.

-v sobotu pekly děti perníčky na Dárkování, děkujeme jim a na perníčky se už těšíme.

Týden ve sboru

Pondělí                    16.00                        Herna pro maminky s malými dětmi

Středa                      9.00                           RC Medvídek

13.30                        seniorky

15.45                        biblická hodina mladších dětí

16.45                        biblická hodina starších dětí

20.00                        kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek                     9.30                           biblická hodina pro dospělé

18.30                        zkouška pěveckého sboru

Pátek            9.30-11.00 a 17.00-19.00 shromažďování dárků na Dárkování.

Sobota          dopoledne příprava Dárkování.

Prosíme všechny, kdo se přihlásili k pomoci, aby určitě přišli. Věříme, že na Dárkování pamatujete a svoje dárky přinesete. Děkujeme za dárky i za pomoc.

19.00                         mládež

Příští neděli se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách s VP, bude první adventní neděle, a  odpoledne Dárkování, z výnosu chceme podpořit Adopci na dálku a chráněnou dílnu sv. Damiána ve Znojmě.

-sbírka dnešní neděle je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám za vaši obětavost. Dopolední sbírka příští neděli je, jako každý rok, věnována na potřeby středisek Diakonie v Brně.

-již jsme obdrželi Evangelické kalendáře a čtení Na každý den pro příští rok .Od příští neděle je bude prodávat za cenu 90 Kč., ses.Rut Vesecká zde v kostele.