21. srpna 2016

Je třináctá neděle po sv. Trojici a všechny vás vítám na bohoslužbách.

Bohoslužby se dnes konají jen v Miroslavi.

Odpoledne jsme zváni na koncert zde v kostele nazvaný „Krásná hudba pro Miroslav“ pod vedením Jana Škrdlíka. Zahrají mladí hudebníci,kteří měli v Miroslavi soustředění. Koncert se koná v 16 hodin.

Včera jsme se vrátili ze sborového pobytu na Blažkově. Byl to krásný týden a rádi budeme na tyto dny vzpomínat. O Blažkově i s obrázky bude program v Kruhu 11.září.

Nyní je na Blažkově mládež a mám vyřídit pozdrav celému sboru od našich mládežnic, které tam byly při našem odjezdu.

Rekonstrukce fary je ve finále. V týdnu bude možné pokračovat v úklidu. Po bohoslužbách se domluvíme více.

Ve středu se od 9 hod v Kruhu sejde RC Medvídek

a ve 13,30 sestry seniorky

Blíží se dvě důležité sborové události:

Od 30.8. do 3.9. u nás bude opět skupina studentů na židovském hřbitově, už nyní děkujeme za pomoc s ubytováním i pohoštěním. Ke společné práci zveme zájemce,stejně jako k vzájemným rozhovorům.

Blíží se také datum otevření fary po rekonstrukci. Sborový den k této příležitosti se bude konat 18.září. Již nyní jsme všichni zváni k bohoslužbám a k odpolednímu setkání v kostele, k pohoštění a zahradní slavnosti s koncertem. Všichni jsme zváni, pozvánky obdržíte v nejbližší době. Na přípravě pohoštění se budeme brzy domlouvat.

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu k rozhovorům při kávě.