24. dubna 2016

Čtvrtá neděle po Velikonocích zvaná Cantate – Zpívejte Hospodinu novou píseň. (Ž 98, 1)

-přivítání

-dnes jsou bohoslužby v 10. 00 v Bohuticích

-nešpor ani Kruh dnes nebudou

-bratr farář s rodinou je v Kutné Hoře, sestra Marta Sedláčková je tam hostem na kazatelně

-minulou neděli jsme si společně připomínali při sborovém dnu s tématikou Dne Země veliké věci, které učinil Hospodin. Všem vám děkujeme nejen za účast, ale zejména za ochotnou pomoc při organizaci, programu a pohoštění

Týden ve sboru

Středa                        9. 00                           RC Medvídek

1. 30 setkání seniorek
  2. 45 biblická hodina mladších dětí

16.45                          mimořádné konfirmační cvičení

1. 00 kroužek učitelek NŠ v Kruhu

Čtvrtek                       17.00                          pravidelné konfirmační cvičení

19.00                          přípravná schůzka k Noci kostelů

Pátek                          15.00                          RC zve děti bez rozdílu věku na zahradu v areálu

Skláren ke hrám a výtvarnému tvoření

18.30                          zkouška pěveckého sboru

Sobota                       19. 00                         mládež

-Zveme všechny, kdo mají zájem podílet se jakýmkoliv způsobem na přípravě Noci kostelů, aby pozvání na první přípravnou schůzku přijali a přišli ve čtvrtek v 19.00 do Kruhu.

-Připomínáme, že v sobotu 7. května je již ohlášený výlet NŠ do ruční papírny v Želeticích, více informací vám sdělí Daniela Bednaříková.

-Také v sobotu 7. května se v Brně koná presbyterní konference, prosím zejména presbytery, aby se o programu informovali na nástěnce a termín si rezervovali.

-Připomínám také, že v sobotu 14. května dopoledne bude tzv. Férová snídaně, prosím počítejte s tímto datem, koordinátorkou Férové snídaně je sestra Eva Ryšavá, vše potřebné domluvíme příští neděli po bohoslužbách při kávě.

-Presbyterům připomínám termín řádné porady staršovstva v úterý 3. 5. 2016, připomínky k projednání je možné už nyní zapsat do knihy nebo zaslat bratru faráři.

-Děti se nyní odeberou do NŠ, a my zazpíváme píseň 438 Přišli jsme, ó Ježíši