27. března 2016

Velikonoční neděle

-přivítání

-bohoslužby s VP jsou také v 10.00 v Moravském Krumlově a v 14.00 v Troskotovicích

Týden ve sboru

úterý                         9.00               maminek s farářem od 9h u Sterziků

na Václavově 12

19.00          porada staršovstva, společná jak pro končící,

tak pro začínající členy, prosím potvrďte účast

středa                       9.00               RC Medvídek

13.30            seniorky

15.45            biblická hodina mladších dětí

16.45            biblická hodina starších dětí

čtvrtek                     9.30               biblická hodina pro dospělé

17.00            konfirmační cvičení

pátek                        10.00            setkání faráře s klienty v Domově odpočinku

v Božicích (pokud se chcete také zúčastnit,

domluvte se s bratrem farářem na době odjezdu)

sobota                      19.00            mládež

-RC Medvídek jako každé jaro připravilo bazar Dětského oblečení, koná se ve čtvrtek a v pátek, tentokrát ve „sklárnách“, podrobnosti najdete na nástěnce.

-Jak už bylo ohlášeno, na neděli 17. dubna připravujeme Sborový den s programem pro děti i dospělé a rádi bychom společně také poobědvali. Prosíme sestry, které by byly ochotné připravit bramborový salát a další občerstvení, aby se přihlásily u sestry Jarmily Šimšové. Program sborového dne najdete na nástěnce.

-Vyřizujeme mnoho pozdravů od sestry vikářky Jany Kalusové, ráda na celý sbor vzpomíná a všem přeje požehnané Velikonoce. Pokud se chcete svým podpisem připojit k dopisu pro sestru Kalusovou, můžete tak učinit při vycházení.

-Dnešní sbírka je celocírkevní a je určena na Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty.

-Zveme vás na zítřejší bohoslužby, které spolu s bratrem farářem připravila mládež, začínáme jako vždy v 8.30 a 10.00 budou bohoslužby s VP v Litobratřicích.

-vyslání dětí do NŠ

-vyslání dětí do NŠ