14. května 2017

neděle Kantate – zpívejte

-pozdrav

-dnes jsou čtené bohoslužby v 10.00 v Bohuticích,vykonává je Ondřej Ryšavý

-na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme také všem, kteří se přípravě bohoslužeb podílejí

-nešpor ani Kruh dnes nejsou

-sestra farářka Marta Sedláčková je i s dětmi na rodinném setkání v Herlíkovicích

-většina naší mládeže se účastní jarní školky mládeže na Blažkově

-včera dopoledne se konala v zahradě u kostela Férová snídaně, děkujeme všem, kteří vše připravili, i vám, kteří jste pozvání přijali

-dnes odpoledne jsme zváni na setkání při oslavě – 7 let trvání RC Medvídek. Začátek ve 14 hodin. Můžete se zúčastnit ankety “Kniha mého dětství”. Tentokrát budou nejen tři dětské, ale i kategorie pro dospělé. V 15 hodin začíná divadlo pro děti Bertík a čmuchadlo. Po té vyhodnocení ankety a volný program pro děti, setkání dospělých, grilování apod. Ke grilování si něco přineste. Zváni jsme všichni.

Týden ve sboru

Úterý 9.00 setkání maminek a dětí s farářkou u Bortlů

18.00 přípravná schůzka k Noci kostelů na faře, prosíme všechny,

Kteří jsou ochotni zapojit se, aby přišli

Středa 9.00 RC medvídek

Čtvrtek 16.00 a 17.00 biblické hodiny dětí

17.45 konfirmační cvičení

18.30 zkouška pěveckého sboru

Pátek 15.30 medvídkova výtvarná dílna a hry na zahradě u Skláren

20.00 setkání střední generace u Sedláčků

Sobota dopoledne brigáda – rozebírání zdi u horní brány

19.00 mládež

V neděli 21. 5. bude při bohoslužbách pokřtěn Daniel Fér, rodiče Lucie a Radek Férovi již nyní zvou po bohoslužbách na posezení u kávy a čaje a na neformální oběd. Velmi je potěší, když pozvání příští neděli přijmeme a nebudeme spěchat domů.

-Příští neděli v 16.00 se ve Znojmě konají hudební nešpory, Znojemští nás zvou, plakát je na nástěnce.

Připomínáme, že v neděli 28. 5. se koná Seniorátní neděle v Nosislavi, na niž jsou zváni všichni, nejen rodiny s dětmi. Organizátoři prosí, aby se zájemci o oběd přihlásili do 22. 5., jak se přihlašovat je uvedeno na pozvánce. Pokud se sami nemůžete přihlásit, obraťte se na sestru farářku během týdne, nejpozději však příští neděli.

Také dnes je možné věnovat své dary pro JJ do pokladničky, případně bragtru pokladníkovi.

Sbírka u chrámových dveří je věnována na potřeby našeho spboru. Děkujeme vám za vaši obětavost.

Za týden se sejdeme-dáli Pán, opět v 8.30 při bohoslužbách v našem kostele.