15. ledna 2017

Je druhá neděle po Zjevení Páně.

Také já vás všechny vítám na bohoslužbách zde v Miroslavi. Bratr farář pojede ještě kázat do Litobratřic na 10 hod.

Týden ve sboru:

Pondělí                       16.00                          Medvídkova herna pro maminky s dětmi

Úterý                          9.00                            setkání maminek s farářem u Bortlů

Středa                        9.00                            RC Medvídek

13.30                          sestry seniorky

15.45 a 16.45             biblické hodiny dětí

20.00                          kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek                       9.30                            biblická hodina pro dospělé

18.00                          konfirmační cvičení

18.30                          zkouška pěveckého sboru

Pátek                          15.30                          Medvídkova výtvarná dílna

20.00                             Setkání střední generace u Sedláčků

Sobota                                   19.00                          mládež

Připomínám vám, že u mě můžete vyrovnat předplatné církevního tisku pro letošní rok, je beze změny.

Vždyť zde nemáme trvalý domov, nýbrž vyhlížíme město, které přijde. Židům 13,14

Se smutkem, ale s pevnou důvěrou v Boží zaslíbení, oznamujeme, že nás na cestě k Pánu předešel pan ThDr. Josef Veselý. Zemřel v Českých Budějovicích 13. ledna 2017 ve věku nedožitých 103 let.  Za jeho život poděkujeme při bohoslužbách v pátek 20. ledna v 16 hodin v Blahoslavově domě, Lidická 79, Brno.

Příští neděli 22. ledna 2017 se v našem kostele uskuteční Benefiční koncert klasické hudby, který pořádají hudebníci – přátelé pana ředitele Přemysla Forsta – dobrovolné vstupné je určeno na buněčnou terapii jeho synů. Začátek koncertu je příští neděli v 16.00, pořadatelé nám děkují za možnost vystupovat v našem kostele a velmi srdečně nás i naše přátele zvou.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, při bohoslužbách v 8.30 hodin.