5. února 2017

Pátá neděle po Zjevení Páně

Také já vás vítám v tomto shromáždění kolem slova Božího.

V 10.00 jsou bohoslužby v Litobratřicích a v 14.00 v Troskotovicích

Zveme vás na nešpor a do Kruhu – na programu je Hudba a poezie našich domovů, prosím nahlaste své vystoupení Lii Ryšavé. Začátek je v 17.00, všichni jsme srdečně zváni.

Týden ve sboru

Pondělí                    16.00                        herna pro maminky s dětmi

Úterý                        19.00                        pravidelná porada staršovstva

Středa                      9.00                           RC Medvídek

15.45 a 16.45         biblické hodiny dětí

Čtvrtek                     9.30                           biblická hodina pro dospělé – zveme každého, kdo si může dopoledne udělat čas, probíráme Skutky apoštolů

18.30                        zkouška pěveckého sboru

Pátek                        15.30                        výtvarná dílna pro děti

Sobota                      19.00                        mládež

Včera odpoledne se uskutečnilo v našem kostele nahrávání komorního orchestru pod vedením Jana Škrdlíka.  Nahrávali skladbu mexického skladatele a kytaristy Omara Rojase. Skladba je zhudebněná báseň Jana Škrdlíka o záchraně sefardských židů. (o nich nám tu vyprávěl v létě při svém koncertu zde v kostele)

Skladba bude vydána na CD.  Všichni účastníci velmi děkují za možnost hrát v našem kostele.

Děkuji sestře Lie Ryšavé za vytvoření zázemí pro hudebníky.

Sbírka dnešní neděle je určena na potřeby sboru, děkujeme za vaši obětavost.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 hodin.