Férová snídaně – 13. 5. 2017

Farní sbor ČCE Miroslav a Rodinné centrum Medvídek vás srdečně zvou na již tradiční Férovou snídani, koná se v sobotu 13. května dopoledne (9.00 – 11.30 hodin) v zahradě u evangelického kostela, v případě špatného počasí v Kruhu. Fair trade znamená spravedlivý obchod  s těmi, kteří pěstují např. kávu, čaj, kakaové body a další výrobky, které se k nám dovážejí. Fair trade má za cíl jejich práci, často špatně ohodnocenou a vykonávanou v katastrofálních podmínkách, spravedlivě zaplatit a docílit také toho, aby ji nevykonávaly děti, naopak, aby se vzdělávaly. Tím, že výrobky označené Fair trade logem kupujeme, přispíváme dobré věci. Snídaní chceme dát najevo, že jsme pro a současně chceme podpořit také domácí produkci a lokální kuchyni. Přijďte ochutnat, co jiní připravili, můžete také něco přinést (není podmínkou) , přijďte se potěšit s přáteli, přijďte pobýt!