1. července 2018

Pátá neděle po svaté Trojici

Přivítání

Odpoledne ve 14.00 jsou bohoslužby v Troskotovicích.

Na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kteří se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Troskotovicích.

Začínají prázdniny, proto je také týdenní sborový program prázdninový, pouze ve středu odpoledne v 13.30 se sejdou sestry seniorky.

Dnes můžete naposledy vložit do pokladničky-kostelíčka svůj dar na podporu studenta Tomáše Zbořila, informace k této sbírce jsou stále na nástěnce před kostelem. Pokud by chtěl někdo předat svůj dar později, je to také možné přes účet, který je součástí informací. Děkujeme vám za vaši obětavost.

V sobotu začala lesní brigáda na Kunvaldě, účastní se také naše mládež, těší nás to a vzpomínáme na ně.

Příští týden ještě nebude brigáda na stavbě skladiště, ale pokud někdo bude mít čas a chuť, je možné se domluvit s bratrem Mirkem Šimšou na konkrétní činnosti, kterou mohou dělat i jednotlivci.

Ze sboru v Chemnitz Glosa, obdržel náš sbor dar ve výši 2700 euro. Tyto peníze jsou ze sbírek při pohřebních shromážděních manželů Lerchnerových. Staršovstvo na příštím zasedání rozhodne o použití tohoto daru.

Zveme vás na občerstvení do Kruhu.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, opět v 8.30 na bohoslužbách zde v kostele.