1. dubna 2018

Velikonoční neděle

-přivítání a přání požehnaných Velikonoc

-dnes jsou bohoslužby s VP v 10.00 v Moravském Krumlově a v 14.00 v Troskotovicích

-zvu vás do Kruhu, sestra Iva Ryšavá nám promítne fotografie ze své cesty do Peru, tentokrát nám poví o návštěvě inckých měst. Začátek je v 18.00 hodin.

-na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkuji všem, kteří se podílejí na průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v kazatelských stanicích

Týden ve sboru

Zítra je Pondělí velikonoční, bohoslužby připravuje mládež, upozorňuji, že začátek je mimořádně až v 9.00 hodin.

Úterý                         19.00                        pravidelná porada staršovstva

Středa                       9.00                           RC Medvídek

Odpoledne jsou biblické hodiny dětí

20.00                        kroužek učitelek NŠ

Čtvrtek                      9.30                           biblická hodina pro dospělé

Pátek                         9.00                           Medvídkova kavárnička

Sobota                      19.00                        mládež

RC opět připravilo jarní bazar dětského oblečení, uskuteční se ve středu a ve čtvrtek ve Sklárnách, podrobnosti jsou na nástěnce.

Na Velký pátek jsme se naposledy sešli při ztišení se zpěvy z Taizé. Součástí byla sbírka, kterou odešleme na pomoc Diakonii ČCE do uprchlického tábora Zátarí v Jordánsku. Velmi děkuji všem, kteří ztišení spolu se sestrou Martou Sedláčkovou připravovali i všem za účast i obětavost.

S radostí vám sděluji, že Šimšovi mají ode dneška jedenácté vnouče – holčičku Vanessku rodičů Marty a Františka Pražanových z Černé Hory. Vanessce, rodičům i prarodičům přeji vzájemnou radost a laskavé Boží vedení i pomoc do příštích dnů.

Dnešní sbírka je celocírkevní a je určena na Hlavní dar lásky JJ, dary vděčnosti můžete vkládat do pokladničky-kostelíčka. Děkuji vám za vaši obětavost.

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu na občerstvení.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 hodin a v Kruhu na jarní Hudbě a poezii našich domovů.