22. dubna 2018

neděle Jubilate – Plésej Hospodinu všechna země! (Žalm 66, 1)

-přivítání – tentokrát jmenovitě vítáme návštěvu z Francie –  Noëllie Boissier s dětmi, která v našem sboru s námi žila před více než dvaceti lety

-v 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích

-zveme vás do Kruhu na večer s flétnovým souborem našeho sboru, začátek je v 18.00 hodin,

Ezměte si své flétny, bude možnost společně si zahrát

– na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kdo se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Bohuticích

-z Německa jsme dostali opět smutnou zprávu, ve věku 93 let zemřela sestra Christel Lerchner, manželka nedávno zesnulého faráře Gerharda Lerchnera. Mnohokrát se svým manželem navštívila Miroslav, měla nás ráda a o dění ve sboru se do posledních chvil zajímala. Pohřeb se koná zítra ve sboru Chemnitz-Glösa. Po bohoslužbách můžete připojit svůj podpis na kondolenční dopis.

Týden ve sboru

Úterý                        9.00                                      setkání maminek s farářem

U Drastíků

Středa                       9.00                                       RC Medvídek

13.30                                    seniorky

Čtvrtek                     9.30                                      biblická hodina pro dospělé,

Poslední v jarním období

18.30                                    zkouška pěveckého sboru

Pátek                        9.00                                      Medvídkova kavárnička

Sobota                      19.00                                    mládež

Za týden, v neděli 29. dubna, se uskuteční sborová neděle věnovaná Dnu Země. Srdečně vás zveme na bohoslužby i na programy pro děti i dospělé. Připravujeme pohoštění i jednoduchý oběd, srdečně vás zveme. Děkujeme již nyní všem, kteří sborový den připravují. Podrobnosti najdete na nástěnce a můžete se také zeptat na vše, co vás zajímá.

-Připravujeme Noc kostelů, mimo jiné bychom rádi vystavili staré zpěvníky, kancionály i zpěvníky pro děti. Prosíme vás, abyste se podívali, zda nějaké máte a nabídli je k vystavení. Děkujeme.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách v našem kostele.