25. března 2018

Květná neděle, šestá postní a tím poslední před Velikonocemi

pozdrav

Dnes jsou bohoslužby v 10.00 hodin v Bohuticích.

Odpoledne  v 15.°° se na faře bude konat první schůzka o letošním Blažkovu. Prosím zástupce  rodin,které se na Blažkov chystají o účast.    A v 16.°° následuje v Kruhu rozhovor o večeři Páně a o možnosti vysluhovat také dětem; všechny vás na toto setkání zveme.

Dnes nás na varhany doprovází sestra Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kdo se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb v Miroslavi i v Bohuticích.

Bratr farář vykonal ve čtvrtek bohoslužbu s VP u bratra Emila Šimši a v pátek pobožnost ve středisku Mirandie v Brumovicích, vážíme si této služby a děkujeme i těm, kteří ho doprovázejí.

Jistě jste si všimli, že už Kruhu nejsou krabice a vše další, co tam bylo uskladněno před rekonstrukcí fary, za vyklizení děkujeme sestře farářce Martě Sedláčkové a jejím pomocníkům

Týden ve sboru

Úterý                                     18.00                                     konfirmační cvičení

18.30                                     zkouška pěveckého sboru

Středa                                   9.00                                       RC Medvídek

13.30                                     seniorky

odpoledne biblické hodiny dětí

20.00                                     kroužek učitelek NŠ

Zelený čtvrtek                     17 hodin                               sederová večeře v Kruhu

Zveme všechny, připomínáme si hod beránka, který se svými učedníky slavil Ježíš a při kterém ustanovil večeři Páně. Společně jíme a vyprávíme si při tom o vyjití z Egypta i Ježíšův příběh. Večeře je vhodná pro rodiny i jednotlivce, děti mají při velikonoční večeři své úkoly a program. Z organizačních důvodů se, prosím, zapište na papír na stolečku u vycházení nebo dejte vědět bratru faráři a počítejte s příspěvkem na jídlo.

Velký pátek                          8.30                                       boboslužb s VP

16.30                                     bohoslužby s VP v Bohuticích

18.30                                      čtení pašijí v našem kostele

Boží hod velikonoční         8.30                                       bohoslužby v Miroslavi s VP

10.00                                     bohoslužby v MK s VP

14.00                                     bohoslužby v Troskotoviích s VP

18.00                                      Kruh -pokračování o putování peruánskými

Andami s Ivou Ryšavou

Sbírka na Velikonoční neděli je celocírkevní a je určena na Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám za vaši obětavost.

Velikonoční sborový list vám předají presbyteři dnes po bohoslužbách, děkujeme za jeho přípravu.

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu na občerstvení.