28. dubna 2019

neděle Quasimodogeniti – jako narozené děti (1. Petrova 2, 2)

-přivítání

-dnes jsou čtené bohoslužby v 10.00 v Bohuticích

-bratr farář byl pozván, aby vykonal svatební shromáždění mimo náš sbor

-na varhany nás doprovází sestra Jana Šilhanová, děkujeme všem, kdo se podílejí na bohoslužbách u nás i v Bohuticích

Týden ve sboru

Úterý                                     16.00                        opékání v zahradě u kostela

čtvrtek                                 13.30                        seniorky!

18.30                        zkouška pěveckého sboru

pátek                                    9.00                           Medvídkova kavárnička

15.00                       Medvídkovo odpoledne

zveme děti na zahradu u kostela ke hrám i sportování

-dnešní sbírka je věnována na potřeby sboru

Každou květnovou neděli je možno vkládat dary pro Jeronýmovu jednotu do zvláštní pokladničky; informační letáček JJ si můžete vyzvednout při vycházení.

Připomínáme již dnes, že za dva týdny, v sobotu 11. 5., se uskuteční již tradiční Férová snídaně a v pondělí a v úterý poté (13. a 14. 5.), charitativní sběr zejména ošacení v kulturním domě, který zajišťují seniorky.

-po bohoslužbách jsme zváni k setkání s občerstvením v Kruhu; děkujeme všem, kdo pokaždé posezení připravují, nebo na ně přispívají

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 v našem kostele a odpoledne v Troskotovicích.