14. listopadu 2021

-v 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích

-zveme vás do Kruhu, program o židovských obyvatelích Miroslavi a jejich osudu si připravili Aleš a Daniela Bednaříkovi.

S respektem ke zhoršující se epidemiologické situaci prosíme, abyste měli respirátor, sedět budeme v řadách s rozestupy. Bude se také promítat. Začátek je dnes v 17.00 hodin.

-na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkujeme i všem dalším, kdo slouží v našem kostele i v modlitebně v Bohuticích

-včera se v Brně v Blahoslavově domě konalo 3. zasedání 42. konventu Brněnského seniorátu. Důležitým bodem byla volba nového seniorátního výboru. Konvent zvolil takto:

Seniorem byl zvolen Filip Keller, farář ve Svitavách a prvním náměstkem seniora David Sedláček, farář v Miroslavi

seniorátním kurátorem byl zvolen Vladimír Zikmund ze sboru Brno-Husovice a jeho náměstek Petr Zajíc ze sboru Klobouky u Brna

Nová synodní rada bude instalována v sobotu 21. 11. 2021 ve 14.00 v Červeném kostele v Brně. Pozvánka je na nástěnce.

Týden ve sboru

úterý 9.00 maminky s dětmi a farářem na faře

čtvrtek 17.00 konfirmandi

pátek 9.00 Medvídkova kavárnička

sobota 9.00 děti z NŠ pečou perníčky na Dárkování, více na nástěnce

V neděli 21. 11. odpoledne bude v Heršpicích instalace nového faráře, pozvánka je na nástěnce.

Ve Varnsdorfu se dnes odpoledne koná instalace bratra faráře Richarda F. Vlasáka, náš sbor zastupují Jarmila a Jaromír Šimšovi. Děkujeme.

I přes zhoršující se covidovou situaci  připravujeme Dárkování  s respektem k platným epidemiologickým opatřením.

Zatím platí, že každý je povinen mít po celou dobu respirátor, při vstupu se prokázat potvrzením o očkování a bezinfekčnosti.

Nebude možné podávat občerstvení, proto nebudeme nabízet ani svařák.

Stoly s dárky budou i v Kruhu, aby byly zachovány dostatečné rozestupy.

Prosíme vás, abyste se i přes tyto všechny obtíže na Dárkování připravovali, chystali dárky a na Dárkování se těšili a přišli, abychom společně mohli podpořit Adopci na dálku a přispět také Diakonii na výstavbu domova pro seniory ve Vendolí u Svitav.

Bratr farář jede v pátek do střediska diakonie Mirandie v Brumovicích; kdo byste mohl jet s ním, domluvte se po bohoslužbách

-Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám.

-Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v na bohoslužbách v našem kostele v 10.00 v Moravském Krumlově.