4. února 2024

neděle zvaná Sexagesimae (60 dní před Velikonocemi)

Přivítání

Bohoslužby jsou pouze v Miroslavi

Na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkujeme …

S radostí vám sdělujeme, že se manželům Anně a Martinovi Lacinovým narodil syn Jakub. Blahopřejeme. Celé rodině přejeme hodně radosti a Božího požehnání.

V lednu jsme vykonali první celocírkevní sbírku v tomto roce, je určena na křesťanskou službu církve. 21. 1. jsme ji vykonali v Miroslavi a v Moravském Krumlově, 28. 1. v Bohuticích. Společně jsme vybrali 6 640 Kč. Děkujeme vám všem, vaší štědrosti si vážíme.

Dětem i jejich rodinám začaly jarní prázdniny. Z toho důvodu se v týdnu nekoná žádné setkání.

Připomínáme, že neděle 18. února 2024 je první postní neděle, bude vysluhována večeře Páně a vykonáme celocírkevní sbírku na podporu církevního tisku. Přehled letošních celocírkevních sbírek je na nástěnce v kostele.

Ekumenické shromáždění, jak již bylo ohlášeno, se uskuteční 18. února v 17.00 v našem kostele.

Máme již termín pro pobyt rodin z našeho sboru na Blažkově: 17. – 24.8. 2024

Po bohoslužbách je připraveno setkání s občerstvením v Kruhu, tentokrát také s programem. Bratr farář se s námi podělí o své dojmy z farářského kurzu. Srdečně vás zveme.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru. Děkujeme.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v našem kostele a v 10.00 v modlitebně v Bohuticích.