Ohlášky 28. července 2024

Přivítání
Na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkujeme
Dnes v 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích
Bratr farář David Sedláček dnes 8.00 káže ve Vrbovci a v 10.00 ve Znojmě.

V tomto týdnu se ve všední dny nekonají žádná prázdninová setkání.
Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám, že na sbor pamatujete.
Po bohoslužbách jsme zváni na setkání v Kruhu s občerstvením, děkujeme za přípravu.

• Za týden 4. srpna 2024 se v našem kostele uskuteční koncert komorního orchestru pod vedením pana Jana Škrdlíka. Jako každý rok tímto koncertem vyvrcholí hudební soustředění Krásné tóny nad Miroslaví. Začátek koncertu je v 17,00 hodin. Pokud můžete přispět k pohoštění, sdělte to laskavě sestře Jarmile Šimšové.
  • 18.srpna ve 14.hod. se uskuteční v katolickém kostele rozloučení s bratrem farářem Pavlem Mertou. Jsme srdečně zváni.
  • 1.září v 17 hod. se budou konat ekumenické bohoslužby v Hostěradicích.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách v Miroslavi, kázat bude bratr farář Sedláček.