Ohlášky 28. dubna 2024

-přivítání
-na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý, děkujeme
-v Bohuticích jsou v 10.00 čtené bohoslužby

Bratr farář dnes káže v Soběhrdech, ve všední dny čerpá dovolenou mimo Miroslav, z toho důvodu nebude ve čtvrtek biblická hodina.

Týden ve sboru

• úterý 16.00 setkání všech generací v zahradě u kostela, bude možnost popovídat si, zahrát si nebo opéct to, co si přinesete, srdečně zveme k zahájení jarní sezóny ve sborové zahradě
  • středa 9.00 RC Medvídek
  • čtvrtek 19.30 kroužek učitelek NŠ, zveme i nové zájemce o práci s dětmi
  • pátek 9.00 Medvídkova kavárnička

Ohlašované seniorátní setkání pro pracovníky s dětmi v Brně se neuskutečnilo pro malý počet přihlášených, další termín bude včas oznámen.

Připomínáme možnost přihlásit se na sborový výlet do sboru Raná u Hlinska, do skanzenu na Veselém kopci, cestou zpět navštívíme památník ve vypálené obci Leština. Předpokládaná cena je 250 Kč pro dospělého a 100 Kč pro dítě.

Za týden, v neděli 5. května 2024 bude naším hostem a kazatelem bratr Jiří Šimsa, seniorátní farář.
Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám, že pamatujete na sbor nejen finančně, ale i účastí na dění sboru a na modlitbách.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v našem kostele.