4. března 2014

Staršovstvo rozhodlo o konání besedy o budoucnosti sboru, která se uskuteční v  Kruhu 23. 3. 2014 v 16.00.

Dále jednalo o sbírkách a rozhodlo, že se celocírkevní sbírka na tisk, uskuteční 16. 3. 2014 a opět bude určena na sbírku kázání. Na pomoc Ukrajině bude odesláno 4 000,- Kč ze sociálního fondu sboru. Dobrovolná sbírka „Stavíme na nohy“ na pomoc ženám v Africe bude probíhat při Postním ztišení se zpěvy z Taizé každý pátek v 18. 00 hodin. Na ztišení v postu jsme všichni zváni.

Staršovstvo děkuje všem, kteří již přispěli  do dlouhodobé sbírky na opravu střechy fary (dosud bylo vybráno 10 000,-Kč), sbírka probíhá i nadále do pokladničky- kostelíčka každou neděli; je také možno přispět do ní proti potvrzení u sestry pokladní a získat tak odečet k dani.