9. listopadu 2008

Ohlášky na neděli 9.listopadu 2008

1. srdečně vás všechny vítám,domácí i hosty
  2. bohoslužby v kazatelských stanicích v 10 hod v Mor. Krumlově a Litobratřicích, odpoledne ve 13,30 v Bohuticích
  3. dnes v 17 hod nešpor v Kruhu a povídání o ruční práci PATCHWORK připravila Pavla Ryšavá  zveme,nejen sestry všeho věku,ale také bratry.
  4. Náš bratr farář slouží dnes ve sboru v Šumperku
  5. v příštím týdnu:
      • pondělí: 13.30 kluci ve Vémyslicích, 15.30 starší děti na faře
      • středa: 13.30 sestry seniorky v Kruhu,15.30konfirmační cvičení, 19 .00 ZPĚV
      • čtvrtek:9.oo maminky v Olbramovicích, 19.oo biblická hodina na faře
      • pátek : mladší děti na faře ve 12.oo
      • sobota: 19.oo mládež
      • v pondělí 17.listopadu budou maminky s dětmi péci perníčky v Kruhu od 9 hod.Již tradičně s sebou vzít bramborový guláš na oběd.Výsledek tohoto pracovního setkání budete moci ohodnotit a zakoupit na Dárkování 30.listopadu.
  1. příští neděli 16.11. v 16 hodin bude zde v kostele koncert pěveckého sboru LUMÍR z Brna. Srdečně zveme. Dobrovolné vstupné by mělo uhradit náklady na topení v kostele a cestovné zpěváků.
  2. Zároveň prosím ochotné sestry,zda by připravily na příští neděli pro zpěváky(cca 25) do Kruhu občerstvení.Můžete se u mne po bohoslužbách přihlásit. Děkujeme.
  3. Za tři týdny- 1. adventní neděli 30.listopadu ve 14.30 se uskuteční zde v kostele Dárkování !!!Podrobnosti na nástěnce a letáčky s informacemi a pozváním na toto charitativní odpoledne leží na stolečku pod kruchtou. Berte si je pod kruchtou
  4. Minulou neděli se při ohlášené sbírce na JTD vybralo a odeslalo 2197 kč.
    Velmi děkujem.
  5. V nástěnce si můžete(jako každý rok) objednat dárky z Rolničky v Soběslavi.
  6. V nástěnce čtěte dopis synodního seniora Joela Rumla sborům k chystaným oslavám 90.výročí vzniku ČCE.
  7. Od 15.10. je pronajatý sborový byt panu Filipovi Wollnerovi. Byla sepsána nájemní smlouva,která je uložena na faře. Byt je tedy obsazen do konce září roku 2009.
  8. Již jsou k dostání evangelický kalendář a čtení na každý den na rok 2009.
    cena každého výtisku je 75 kč.
  9. Děti odchází do Nš a budou si vyprávět o prchajícím Davidovi a jeho spolehnutí na Hospodina. David může radostně zpívat:Byl jsem zachráněn před svými nepřáteli.