11. září 2011

Milé sestry, milí bratří, i já vás všechny srdečně vítám při těchto bohoslužbách.

Vyslechněte sborová ohlášení:

Slavíme dnes bohoslužby spolu s dětmi, které nebudou odcházet do NŠ.

Velmi děkujeme za váš příspěvek do celocírkevní sbírky na křesťanskou službu, která se konala minulou neděli.

V nadcházejícím týdnu se sejdou

v pondělí od 9hodin maminky s batolaty u Bednaříků

ve 20 hodin kroužek učitelů NŠ,

ve středu dopoledne mateřské centrum Medvídek,

odpoledne ve 13.30 sestry seniorky

a v 15hodin starší  děti k biblické hodině,

ve čtvrtek večer v 17.30 je společná večeře s besedou se studenty z Německa,  kteří pracují na Židovském hřbitově

v pátek přijdou ve 13hodin mladší děti,

v 15.30 konfirmandi

a v 19hodin zpěváci ke zkoušce zpěvu

v sobotu se v 19hodin sejde mládež

Příští sobotu 17.září se ve Druhém brněnském sboru na Lidické ulici koná od 9hodin seniorátní vzdělávání laiků

Příští neděli 18.září odpoledne v 17hodin zveme všechny k besedě s paní Věrou Sosnarovou, která strávila 16let svého mládí v ruském gulagu. Bude o tom vyprávět.

Z akcí celocírkevních připomínám Sjezd nejen evangelické mládeže v Jihlavě, který bude od 30. září do 2.října.

V neděli 9.října slavíme spolu se sborem v Nosislavi letošní 230.výročí vydání Tolerančního patentu a tedy založení tamního evangelického sboru. Pojedeme tam autobusem.

Ondřej Titěra