1. července 2012

Bratři a sestry,

dnes je 4. neděle po svaté Trojici  a já Vás vítám,

domácí i hosty při těchto bohoslužbách..

1.Dnes ve 14.hodin budou bohoslužby v Troskotovicích.

2.Dnes také nebude nešpor ani Kruh,jsou kruhové prázdniny

3. Zítra, v pondělí 2.července v 16 hodin bude zde v kostele pohřební pobožnost, při které se rozloučíme s bratrem Jaroslavem Ryšavým, který zemřel minulé pondělí v Domově důchodců v Božicích ve věku 92 let. Po bohoslužbách bude rakev odvezena ke zpopelnění. Vyprošujeme Boží potěšení všem, kdo jsou úmrtím bratra Jary zasaženi.

4.V úterý od 19 hodin bude plánovaná porada staršovstva,prosím presbytery,aby se seznámili s programem a podepsali oběžníkovou knihu.

5.Od čtvrtka budou v Miroslavi hosty spolužáci našeho br.fr.z tehdejší Komenského teologické fakulty, pěvecký sbor Canticum Sacrum. Na příští neděli plánují pro nás připravit zpívaný program.Je to jistě vzácná  příležitost poslechnout si zpěv předního pěveckého sboru v našem kostele,přijdte proto všichni na bohoslužby,které budou jako obvykle v 8.30 hodin a pozvěte i své známé.

6.Prázdninový program bohoslužeb je k dispozici v rozpisech na stolečku pod kruchtou.

Jindřich Mach