30. září 2012

přivítání , zvlášť návštěvu z Chemnitz-Glösa, br. Petra Stockmanna (krátký pozdrav přeloží E.Schw)

po bohoslužbách zveme do Kruhu k besedě s našimi hosty

bohoslužby budou dnes také v Litobratřicích v 10hodin

od 16hodin mají zkoušku zpěvu zpěváci v Kruhu

večer v 19°° bude po krátkém nešporu naším hostem v Kruhu br.senior Jiří Gruber. Tentokrát v roli autora výstavy „Morava tolerantní“, kterou máme vyvěšenou zde v kostele. Br.Gruber nám večer poví o vzniku i cílech této výstavy. Zveme večer do Kruhu.

Část mládeže je Celocírkevním sjezdu v Šumperku.

Příští týden:

v pondělí nastoupí do služby br. vikář Miklík

v úterý se v 9hod sejdou maminky s br.fr. u Machů

v 17hodin konfirmační cvičení na faře

ve středu dopoledne je v Kruhu Mateřské centrum, od 13.30 sestry seniorky, v 16hodin starší skupina mateřského centra, v 17hodin starší děti mají na faře biblickou hodinu, v 19hodin bude v Kruhu zkouška zpěvu a ve 20°° na faře biblický kroužek vedený Danielou Bednaříkovou

ve čtvrtek v 15hodin biblická hodina mladších dětí a ve 20 hodin přípravka učitelek NŠ

v pátek od 19hodin ještě zkouší pěvecký sbor v Kruhu

příští sobotu 6.října od 9.30 budou v Kruhu děti péci chléb k večeři Páně na neděli, současně ozdobí stůl Páně.

Večer kolem 18.hodiny čekáme příjezd skupiny přátel ze Spremberka. Bude jich celkem 13; děkujeme všem ochotným hostitelům i každému, kdo přispěje ke společnému stravování. (Vaše závazky přijímá sestra Rut Vesecká)

V sobotu v 19hodin může mládež přijít na faru k první podzimní schůzce.

Příští neděli 7.října budeme slavit neděli Díkčinění a bude vysluhována svatá večeře Páně.

Nejčerstvější seniorátní informace čtěte na nástěnce před kostelem.

Jiří Doubrava