15. prosince 2013

Ohlášky, 15. prosince 2013

Vítejte na bohoslužbách 3. adventní neděli!

Dnes jsou slavnostní bohoslužby s vysluhováním svátosti křtu. Křtem svatým bude poslouženo dvěma holčičkám: Evičce Suché a Nikolce Hajznerové. Radujeme se spolu s jejich rodinami. Maminky obou křtěných děvčat vás po bohoslužbách zvou na posezení u kávy.

Dopoledne budou bohoslužby v Litobratřicích.

Odpoledne v 16°° hodin bude zde v kostele Dětská vánoční slavnost. Děti zahrají hru Ovčí Vánoce. Přijďte! Jste srdečně zváni! Děti se sejdou již v 15 hodin.

PŘÍŠTÍ TÝDEN:

PO: od 9 hodin maminky s bratrem farářem u Drastíků

ÚT: v 19°° staršovstvo s tématem financování církve

ST: dopoledne Medvídek;

13.15 nejmenší děti, 16.45 starší děti

ČT: NEBUDOU biblické hodiny dospělých ani dětí, ani konfirmační cvičení (br. fr. na Diakonii)

PÁ: pátek – 18.30 zpěv, výtvarná dílna v pátek už nebude

Zveme vás na Vánoční koncert „Zvonky Dobré zprávy“ z Kateřinic. Mimořádně v sobotu 21. prosince v 16°° hodin. Hudebníci přijedou v sobotu již před polednem, prohlédnou si Miroslav, dostanou v Kruhu oběd. Děkujeme sestrám, které mají v plánu ho připravit. Pak budou hráči na zvonky cvičit a od čtyř hodin bude vánoční vystoupení. Velmi srdečně vás zveme, přijďte v hojném počtu, vezměte s sebou přátele a známé, protože tento soubor, který hraje na ruční zvonky, je zatím jediným v republice a jejich vánoční program máme možnost slyšet právě my.

Vánoční bohoslužby se budou konat podle rozpisu, který máte mj. i ve sborových listech.

K dispozici je evangelický kalendář a příručka Na každý den, oboje po 85,-Kč.

Sbírka kázání br. fr. P. Skály (třeba jako dárek) za 140,-Kč.

Biblický kroužek (CBSI) zve další zájemce ke studiu Bible. Od 15. ledna se začne opět scházet, tentokrát nad 5. knihou Mojžíšovou. Více informací u Daniely Bednaříkové.

Stále probíhá zvláštní sbírka do pokladničky – kostelíčka je na dárky pro děti NŠ.

Jak bylo již oznámeno, bude dnes při bohoslužbách poslouženo také svátostí křtu. (Dálepokračuje OT)